Opis nieruchomości
To jest To, Biuro Nieruchomości Maja Porowska w Hrubieszowie oferuje na sprzedaż:parterowy dom jednorodzinny we wsi Wysokie, gm. Uchanie, powiat Hrubieszów, woj. lubelskie.
Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni około 90 m2 oraz drewniana stodoła i podwójny garaż blaszak
na działce o powierzchni 3429m2 + działka rolna 2985m2 w cenie 280 000zł (można negocjować).
Nasze Biuro Nieruchomości NIE pobiera prowizji od Klienta Kupującego.
Oferowana Państwu nieruchomość znajduje się w małej malowniczej wsi wśród zabudowy domów jednorodzinnych,
przy drodze asfaltowej, którą poruszają się głównie lokalni mieszkańcy.
Posesja z prawej strony sąsiaduje z drogą polną, za drogą polną jest dom sąsiada
od frontu posesja graniczy z drogą gminną, od lewej strony mamy nieruchomość sąsiada,
na tyłach działki zabudowanej znajduje się własny sadek
a za sadkiem działka rolna będąca również przedmiotem sprzedaży (obecnie w dzierżawie).
MEDIA
- wodociąg lokalny
- studnia głębinowa
- szambo
- prąd trójfazowy
- światłowód
DZIAŁKA
- zabudowana domem, podwójnym garażem blaszakiem, drewnianą stodołą
- ogrodzona w części zabudowanej, monitorowana
- powierzchnia działki 3429m2
- nr ewidencyjny w Geoportalu 060407_2.0037.110/1
- w garażu blaszaku znajduje się pomieszczenie przygotowane na kuchnię letnią z tradycyjną kuchnią węglową, jest też dużo miejsca na przechowywanie i oczywiście miejsce na samochód
- stodoła drewniana w stanie raczej do rozbiórki (można sprzedać deski firmom, które takie stare deski skupują na produkcję mebli)
- za stodołą sadek z licznymi drzewkami owocowymi starych odmian
- na działce znajduje się też mała architektura ogrodowa: drewniana zadaszona wiatka np. na grilla, chuśtawka ogrodowa dla przyjemnego spędzania czasu kiedy już wykosimy trawnik przy domu:)
- działka rolna
- powierzchnia 2985m2
- nr ewidencyjny w Geoportalu 060407_2.0037.110/2
- klasa gruntu bardzo dobra (RII)
- powierzchnia około 92m2, wiatrołap, łazienka, korytarz, kuchnia, trzy pokoje
- stan (częściowo) do remontu
- częściowo podpiwniczony, w podpiwniczeniu przygotowane miejsce na ewentualną przyszłą kotłownię
- wysokość pomieszczeń 2,65m w wiatrołapie i łazience 2,18m
- dach po wymianie około 10 lat temu (blachodachówka)
- budynek ocieplony i otynkowany
- ogrzewanie: piec kaflowy, koza
- oryginalny budulec domu drewno, część dobudowana z suporeksu
OPIS POMIESZCZEŃ DOMU
- wiatrołap z oknem o powierzchni około 9,5m2, w tym pomieszczeniu znajduje się zejście do piwnicy, z miejscem na kotłownię
- łazienka po remoncie, powierzchnia około 7,4m2, w łazience znajduje się: wanna narożna, kabina prysznicowa, wc, umywalka z baterią, na podłodze terakota, na ścianach glazura w jasnej, przyjemnej kolorystyce
- korytarz powierzchnia około 7,9m2, z korytarzu znajduje się wejście na poddasze (obecnie nieużytkowe, może zostać zaaranżowane na użytkowe)
- kuchnia powierzchnia około 8,7m2
- salon powierzchnia około 22,30m2, w salonie znajdują się drzwi balkonowe i okno, można tu zaaranżować wyjście na taras od frontu domu
- sypialnia pierwsza powierzchnia około 18,4m2
- sypialnia druga powierzchnia około 18m2
- Uchanie, siedziba gminy około 4,6km
- Krasnystaw około 43km
- Hrubieszów około 20km
- sklep spożywczy około 4km
- Przychodnia NZOZ (Gminny Ośrodek Zdrowia w Uchaniach około 5km
- apteka około 5 km
- Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Uchaniach około 5km
- Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Uchaniach około 5km i w Teratynie około 8km
- las około 1,2 km
Wynagrodzenie Biura w całości pokrywa Właściciel nieruchomości. NIE pobieramy prowizji od Klienta Kupującego, pomagamy stronie Kupującej w procesie finalizacji zakupu.
Zapraszamy To jest To, Biuro Nieruchomości Maja Porowska w Hrubieszowie, 606 261 421.
W ramach naszej usługi pośrednictwa oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub zakupu.
Sprzedaż nieruchomości na zlecenie Właściciela od podpisania umowy pośrednictwa do sprzedaży nieruchomości, z jak najmniejszym angażowaniem
Właściciela w przygotowanie nieruchomości do sprzedaży.
Zapewniamy profesjonalną pomoc, która podniesie wartość rynkową nieruchomości i przyśpieszy transakcję.
W ramach przygotowania nieruchomości do sprzedaży oferujemy:
weryfikację dokumentacji,
prace porządkowe wokół nieruchomości,
przygotowanie (oczyszczenie) wnętrz mieszkania lub domu ze starych niepotrzebnych przedmiotów,
odświeżenie i sprzątanie pomieszczeń,
przygotowanie nieruchomości do sesji zdjęciowej.
Zapraszamy To jest To, Biuro Nieruchomości Maja Porowska w Hrubieszowie.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły



